Oblečení pro děti

Šátečky pro holky i pro kluky

Bavlněný šáteček, barva bílá, s lehkým odstínem do růžova s vínovým pruhem. 95% bavlna, 5% elastan, 2 velikosti – velikost 1 je cca od narození po asi 18 měsíců (záleží na velikosti hlavičky) velikost 2 je asi od 6 měsíců do té doby, než se na dítěti šátek rozpadne – cca 99 let. Vzor a barva na dotaz, jsou jednobarevné i pruhované vzory.

Cena
50,-
kosik

Prát na 40 °C, lze žehlit na nižší stupeň, nebělit, lze sušit v sušičce.

Bavlněný šáteček, barva modro-zeleno-béžový pruh, 95% bavlna, 5% elastan, 2 velikosti – velikost 1 je cca od narození po asi 18 měsíců (záleží na velikosti hlavičky) velikost 2 je asi od 6 měsíců do té doby, než se na dítěti šátek rozpadne – cca 99 let.

Cena
50,-
kosik

Prát na 40 °C, lze žehlit na nízký stupeň, nebělit, lze sušit v sušičce.

Bambusový šáteček, barva růžový pruh, 95% bambus 5 % elastan, velice jemňoučké a příjemné na dotek, 2 velikosti – velikost 1 je cca od narození po asi 18 měsíců (záleží na velikosti hlavičky) velikost 2 je asi od 6 měsíců do té doby, než se na dítěti šátek rozpadne – cca 99 let.

Cena
60,-
kosik

Příze je vyrobená z vláken jedné z nejvyužívanějších rostlin jihovýchodní Asie, zdřevnatělé trávy - volně rostoucího bambusu. Takto rostoucí bambus není nijak chemicky ošetřován, proto zaručuje velmi dobré antialergické vlastnosti a přírodní antibakteriální účinky, čímž pozitivně ovlivňuje jeho užitné vlastnosti a tím i kvalitu osobní hygieny. Vyrábí se podobně jako viskóza, má však ještě znásobené užitné vlastnosti.

Prát na 40 °C, lze žehlit na nízký stupeň, nebělit, lze sušit v sušičce.

Kukličky

Kuklička kryje hlavičku, krk, hrudník - zkrátka je dítě kryté před větrem ze všech stran. Výborná věcička nejen pro nosící se děti. Ve všech velikostech, v materiálech bavlna, bambus a merino v různých barvách - na dotaz.

Bavlněná

Bavlněná kuklička, nutno dodat obvod hlavičky a věk dítěte, 95% bavlna, 5% elastan. Barvy a vzory na dotaz. Střih kukličky si můžete vybrat ze 3 částí

nebo ze dvou částí

Cena za bavlněnou kukličku ze 2 částí je
140,-
kosik
ze 3 částí je
160,-
kosik

Bambusová

Bambusová natur kuklička ze 2 částí
160,-
kosik
ze 3 částí
180,-
kosik

Merino

Cena za merino kukličku ze 2 částí je
240,-
kosik
ze tří částí
270,-
kosik

Čepička

Bavlněná či bambusová oušková čepička nebo anténková, šev je vzadu uprostřed, dvojitý lem je našit na jedné vrstvě bavlny či bambusu overlockovým lemem tak, aby lem byl viditelný

nutno dodat obvod hlavičky a věk dítěte, 95% bavlna, 5% elastan. Barvy a vzory na dotaz.
Cena za bavlněnou čepičku
70,-
kosik
Cena za bambusovou čepičku
90,-
kosik
Cena za merino čepičku
120,-
kosik

Bavlněná čepička

Bambusová čepička

Fleecová čepička

Je možné ušít fleecovou čepičku dle Vašeho přání

cena se odvíjí od materiálu, vrstev, složitosti šití apod.

Cca
120,-
200,-
kosik

Noční košilky

Noční košilky si můžete vybrat z bavlněného, bambusového či vlněného materiálu. Košilka je vhodná pro bezplenková miminka, či pro snadnější noční přebalování. Lem u ručiček i u krku je pružný, není nutné zapínání. Na lemy se používá materiálové složení 95% bavlna 5 % elastan, u merino košilky se na lemy použije stejný materiál jako na celou košilku, materiál je pružný. Vzory a barvy na dotaz.

Bavlněný materiál je ze 100% bavlny, bez přídavku jakéhokoliv umělého materiálu.

Bambusový z 60% bambus 40% bavlna proužek:

fuchsia růžová+tenký cyklámový+tenký zelený (Příze je vyrobená z vláken jedné z nejvyužívanějších rostlin jihovýchodní Asie, zdřevnatělé trávy - volně rostoucího bambusu. Takto rostoucí bambus není nijak chemicky ošetřován, proto zaručuje velmi dobré antialergické vlastnosti a přírodní antibakteriální účinky, čímž pozitivně ovlivňuje jeho užitné vlastnosti a tím i kvalitu osobní hygieny. Vyrábí se podobně jako viskóza, má však ještě znásobené užitné vlastnosti – antibakteriální, antialergický, antistatický, okamžitá savost a odvod vlhkosti, mimořádná prodyšnost, ideální pro "horké letní dny", nižší tepelná vodivost = příjemný chladivý pocit, -výborné termo-vlastnosti, odolnost proti otěru, pevnost, stabilita, dlouhá životnost, hedvábně jemný omak, nevyžaduje mercerizaci díky vlastnímu lesku, poměrně lehký

Vlněný materiál složení: 60% merino vlna 40% Polypropylen, počesaná rubová strana – je příjemná na dotek, nekouše.

Vlákno vlny má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace v jediném textilním vlákně je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, má antibakteriální účinky, chrání před UV zářením, je elastické a hypoalergenní.

Vlna hřeje, chrání, udržuje tělesný komfort a je lidskému organizmu nejvíce příznivá ze všech známých textilních vláken. Koneckonců, jedině vlákno vlny prošlo milióny let evoluce za účelem ochrany savce.

Přednosti vlny, zvláště jemné vlny typu Merino:

termoregulační schopnost - vlněné textilní materiály vytvářejí na těle mikroklima, které zabraňuje rychlému průniku vnějšího klimatu k pokožce - ať již chladného v zimě (vlna udržuje teplo) nebo horkého v létě (vlna udržuje chlad)

odvod potu - povrch vlákna (šupinky) je hydrofobní a odvádí pot; ten se buď odpaří nebo, je-li zadržován (například dalším vnějším oděvem), se vsákne dovnitř vlákna, které je naopak hydrofilní. Přitom má vlákno vlny schopnost absorbovat vlhkost až do objemu 1/3 své váhy. Klíčové přitom je, že díky svému hydrofobnímu povrchu i plně "nasáté" vlákno zůstává na omak suché a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti

prodyšnost - vlněný textilní materiál je i v husté struktuře dobře prodyšný ("dýchá"), a to i v případě, jsou-li vlákna "nasátá" vlhkostí. Tato vlastnost zároveň umožňuje vlhkosti ve vláknech rychle se odpařovat. Prodyšnost je daná nepravidelnou povrchovou strukturou vlněného vlákna, které je tvořené mikroskopickými šupinkami, jeho celkovým přirozeným zakroucením a v neposlední řadě také strukturou moderních vlněných úpletů.

antibakteriální schopnost - vlna je proteinové vlákno a takto na sebe váže mnohé škodlivé substance včetně řady virů a bakterií, přičemž omezuje jejich rozklad či množení. Velmi významným projevem této schopnosti vlněného vlákna je fakt, že vlněný oděv ani po několikanásobném užití nezapáchá. Popřípadě stačí vlněný oděv vyvětrat, čímž se případných pachů sám zbaví.

vlna je hypoalergenní - nejsou známy žádné alergické reakce na vlnu. Avšak, nelze tuto vlastnost zaměňovat s tím, že někteří lidé jsou tzv. "alergičtí" na vlnu co se jejího omaku týče.

vlna chrání před UV zářením - což mnohá syntetická vlákna nečiní vůbec či jen nedostatečně

Používá surovina vlny ve zpracovaných vláknech je původem z Austrálie.

Pro noční košilku je nutno dodat rozměr od krku k zápěstí ruky, jaký budete chtít (lepší je delší, rukávky mají pružné lemy, lze ohrnout) poté rozměr od zad dolů, jak dlouhou ji budete chtít. Pro malá miminka lze do spodního tunelu navléknout gumu či stužku, zamezí se tak odkopávání a k dítěti je tak snadný přístup pro noční BKM či přebalení.

Cena bavlněné košilky
160,-
kosik
Cena bambusové košilky
210,-
kosik
Cena merino košilky
350,-
kosik

Tepláčky na látkové plenky

Tepláčky na látkové plenky, mají rozšířený sed, aby dětem nebylo těsno v klasickém střihu a měly dostatek volnosti a pohybu. Tepláčky jsou vhodné i při nošení dětí.

Tyto červené jsou ušité z pevného pružného materiálu 97% bavlna, 3% elastanu, lemy jsou z 95% bavlny a 5% elastanu. –

cena
180,-
kosik

Pruhované a maskáčové jsou ušití ze 100% bavlny, zespod chloupek, lemy jsou z 95% bavlny a 5% elastanu.

cena
180,-
kosik

Kiwi maskáč – jsou ušité ze 100% bavlny, lemy jsou z 95% bavlny a 5% elastanu

Fleecové tepláčky jsou ušité ze 100% polyesteru, lemy jsou z 95% bavlny a 5% elastanu. (foto pouze ilustrační, lemy z fleecu nebudou) vzory a barvy na dotaz.

Cena
180,-
kosik

Bambusové – jsou ušité ze 100% bambusu, lemy jsou z 95% bavlny a 5% elastanu.

cena
220,-
kosik

Prát na 40 °C s podobnými barvami, nežehlit, nebělit, možno sušit v sušičce.

Rychloprdky – kalhoty vhodné pro bezplenkovku

Rychloprdky (fleecové, bavlněné)

mají otevřený sed, při BKM snadno sundáte plenku, po potřebě opět snadno zabalíte, aniž by se kalhoty sundaly. Lem v pase má otvor pro navléknutí gumy. Ve všech velikostech, barvy a materiály na dotaz.

Cena za bavlněné
180,-
kosik
merino dle velikosti: 0 – 6 měsíců
230,-
kosik
6 – 24 měsíců
240,-
kosik

Prát na 40 °C s podobnými barvami, nežehlit, nebělit, možno sušit v sušičce.

Merino rychloprdky s bambusovými lemy

Cena
250,-
kosik

Merino tílko

Dětské merino tílko v jakékoliv velikosti, výběr z aktuální nabídky – na dotaz. Materiál 60% merino vlna 40% polypropylen

Cena dětského tílka
220,-
kosik
cena za dámské tílko
300,-
kosik

Merino návleky na dětské nožky

Návleky jsou ušité z dvojité vrstvy látky, univerzální velikost, délka asi 37 cm, nebo si délku můžete určit sami. Výběr barev a aktuální nabídky - na dotaz. Materiál 60% merino vlna 40% polypropylen.

Cena
250,-
kosik

Návleky mohou být ušité i z jedné vrstvy látky, univerzální velikost, délka asi 38 cm, nebo si délku můžete určit sami. Materiál 60% merino vlna 40% polypropylen. Zespod je materiál počesaný, je jemný a příjemný na dotek.

Cena
220,-
kosik

Merino legíny

Dětské merino legíny, pro výběr velikosti je nutné uvést potřebné míry dítěte – požadovaná délka legínů od pasu dolů, obvod pasu, obvod boků, obvod stehna, hloubka sedu. Materiál 60% merino vlna 40% polypropylen.

Cena dle velikosti legínů
250,-
-
350,-
kosik

Capáčky

Fleecové capáčky ušité z dvojité vrstvy fleecu hřejí nožičky, jsou vhodné nejen do kočárku, na nošení, ale i na lezení miminka, dobře drží ponožky. Ve velikostech dle vámi požadovaných, je nutno dodat rozměr nožičky, či jaký rozměr botičky si přejete ušít. Capáčky nejsou vhodné pro chození, nemají protiskluzovou úpravu. Materiál 100% polyester. Prát na 40 °C s podobnými barvami, nežehlit, nebělit, možno sušit v sušičce.

Cena
95,-
kosik

Je možné ušít fleecové capáčky i z jedné vrstvy fleecu,

cena
75,-
kosik

Kozačky

Oboustranné fleecové kozačky na dětské nožičky jsou určené pro nechodící děti. Dají se nosit i ohrnuté. Výška botičky cca 17 cm, dobře kryje nožičky nošených dětí, dobře hřejí, kolem kotníku je všitá gumička, z nožičky dětem napadají, dobře drží. Ušiju v jakékoliv velikosti, nutno dodat rozměr nožičky, nebo požadovaný rozměr capáčků. Barva na dotaz. Je možné ušít i softshellové kozačky na capáčky.

Materiál 100% polyester. Prát na 40 °C s podobnými barvami, nežehlit, nebělit, možno sušit v sušičce.

Cena
160,-
kosik

Softshell kozačky

Softshellové botičky na capáčky, či jen na ponožky, udržují nožku dítěte v suchu a v teple, jsou nepromokavé, neprofouknou a přesto jsou prodyšné. Jsou určeny pro nechodící děti, je možné v nich nechat dítě lézt v trávě.

Ušiju v barvách šedá, černá a červená v délce Vámi požadované.

Softshell je moderní materiál, voděodolný a paropropustný zároveň. Materiálu s odolností vodního sloupce 10000mm a paropropustností 3000g/m2/24h. Softhell je podvrstvený jednou vrstvou šedého flísu.

Cena
160,-
kosik

Rukavičky

Rukavičky na miminka, ušité z jedné vrstvy fleecu, jsou bez palečků, nutno dodat požadovanou délku dlaně od zápěstí po prstíky.

Cena
50,-
kosik

Je možné ušít i variantu rukaviček do mrazů z dvojité vrstvy fleecu,

cena
90,-
kosik

Materiál 100% polyester. Prát na 40 °C s podobnými barvami, nežehlit, nebělit, možno sušit v sušičce.

Dětské kalhoty

Dětské softshellové kalhoty, v barvě červená, šedá a černá, v jakékoliv velikosti. V pase jsou do gumy, můžete si je vybrat s kapsou na zadečku, či dvě kapsy, či bez kapes. Na přání je možné kalhoty upravit pro látkové plenky s rozšířeným sedem, také nohavice prodloužit při nošení.

Dají se upravit i pro nadměrnou dětskou velikost

Softshell je moderní materiál, voděodolný a paropropustný zároveň. Materiál je s odolností vodního sloupce 10000mm a paropropustností 3000g/m2/24h.Softhell je podvrstvený jednou vrstvou flísu šedé barvy.

Cena dle velikosti kalhot a výběr s kapsami nebo bez kapes
220,-
320,-
kosik
web design Matyáš Kopp