Látkové plenky

Plenky leze ušít přímo na míru, můžete si vybrat savé materiály (bavlna, len, bambus) šíři plenky, délku, zapínání – suché zipy, patentky, bez zapínání na snappi sponku, vkládačku určité délky, přišitou, či volně vloženou, výběr vzoru svrchního materiálu – to vše lze domluvit, poté se odvíjí cena.

Plenky, které mají gumičky lze prát v pračce max. na 60 °C, materiály samozřejmě můžete prát i na 90°C, ale pozor, zničily by se gumičky!!! Proto na 90 °C můžete prát pouze vkládací plenky. Z vlastní zkušenosti postačí plenky prát na 40 °C, jednou za čas vyprat na 60 °C. Plenky lze žehlit (ale je to zbytečné), nebělit, lze sušit v sušičce na chladnější program.

Kalhotková plenka bambusová

Plenka může být jednovelikostní – na přední část plenky se mohou dát zmenšovací patentky, můžete ji mít se zapínáním na suché zipy, či na patentky. Plenka má vnější vrstvu z bavlněné látky - vzor na dotaz, Vnitřní vrstva může být buď ze 100% přírodního bambusu, je jemný a příjemný na dotek, nebo z bavlněného veluru (plyš) opět je to jemné, příjemné na dotek, plenka může mít savé jádro všité (obvykle všívám buď 2 savé vrstvy vysokogramážního bambusu, či 3 vrstvy bambusu s nižší gramáží. Vkládačku si můžete vybrat dle vlastního rozměru, volně vloženou, či všitou.

Materiálové složení bambusového froté je 80% bambus, 20 % polyester, froté smyčka je ze 100% bambusu, polyester je jen z rubu plenky.

Orientační cena plenky:
270,-
380,-
kosik

Ku příkladu bambusová plenka vhodná i na noc, vnitřní vrstva bambus, všité savé jádro (2 vrstvy bambusového froté, 2 vrstvy 100% bambusu, vnější vrstva silná bavlna – teplákovina (pruhy), zapínání na suché zipy –

cena
270,-
kosik

Bambusová plenka

vnitřní vrstva bavlněný velur, všitá vnitřní vrstva ve tvaru celé plenky bambusové froté, vnější vrstva silná bavlna – teplákovina, všité savé jádro, vkládací bambusová plenka volně vložená z bambusu, vrchní vrstva bavlněný velur, zapínání na patentky.

Cena
350,-
kosik

Jednovelikostní bambusová plenka se zapínáním na patentky

vnitřní vrstva (na těle miminka) 100% bambus, savé jádro 100% bambus, vnitřní vrstva (všitá uvnitř plenky) ve tvaru celé plenky bambusová froté, vnější vrstva modrá se zelenými tlapkami 100% bavlna, plenka má třívrstvou vkládačku ze 100% bambusu.

Cena
300,-
kosik

Jednovelikostní bambusovo-lněná plenka se zapínáním na suché zipy

vnitřní vrstva 100% bambus (na těle miminka), všitá vnitřní vrstva (uvnitř plenky) ve tvaru celé plenky len, savé jádro len, vnější vrstva růžičky – 100% bavlněný flanel, vkládačka o velikosti 80 x 11 cm ze dvou vrstev 100% bambusu.

Cena
340,-
kosik

Jednovelikostní bambusová plenka se zapínáním na patentky

vnitřní vrstva 100% bambus (na těle miminka), všitá vnitřní vrstva (uvnitř plenky) ve tvaru celé plenky bambus, savé jádro bambus, vnější vrstva bavlněné froté či bambusové froté či bavlna (barevný potisk), vkládačka o velikosti 80 x 11 cm ze dvou vrstev 100% bambusu, či o velikosti 30x11 cm ze 3 vrstev 100% bambusu

Cena
350,-
-
380,-
kosik

Vkládací plenky

Třívrstvé vkládačky šité ze 100% přírodního bambusu, jsou heboučkaté, jemné a příjemné na dotek - praním snad nikdy nezhrubne. Jsou hodně savé. Rozměr cca 30 x 11 cm,

cena
50,-
kosik

Třívrstvé vkládačky šité ze 100% přírodního bambusu, jsou heboučkaté, jemné a příjemné na dotek - praním snad nikdy nezhrubne. Jsou hodně savé. Rozměr cca 30 x 30 cm,

cena
120,-
kosik

Separačky

Fleecové separačky jsou nastříhané ze světlého fleecu, udržují zadeček miminka v suchu – mokrý fleece působí na dotek suše, výborný jako doplněk látkových plen. Používá se jako pratelná separační vložka. Složení 100% polyester. Fleece je prodyšný materiál vyrobený tak, aby simuloval vlastnosti ovčí vlny, a i když je mokrý, působí na dotek suše. Rozměr: 35 x 16 cm (odpovídá čtvercové plence 70x70 cm) nebo 40 x 16 cm (odpovídá čtvercové plence 80x80 cm) , nebo si můžete vybrat vlastní rozměr.

Fleecová separačka se musí před prvním použitím vyprat. Lze ji prát na 40°C i na 60°C, nesmí se žehlit. Díky materiálu, ze kterého je vyrobena, se také snadno pere v ruce a velmi dobře schne.

Cena:
8,-
kosik
web design Matyáš Kopp