Pro ženy

Intimky

Látková bambusová intimka

je vhodná pro každodenní použití i v kombinaci s menstruačním kalíškem jako "pojistka". Vložka může mít buď dvě vrstvy - spodní vrstva bavlna, vrchní bambusový aksamit v tmavě modré barvě, nebo v kombinaci dole s fleecem – spodní vrstva fleece, savá vrstva 100% natur bambus, nebo bambusové froté, vrchní vrstva bambusový aksamit.

Délka 16 cm, šířka 16 cm, délka od patentku k patentku 15 cm.

Složení bambusu: Vyrobeno ze 70% bamusu, 28% BIO bavlny a 2% polyesteru

Tato látka je sametovější než samet, velmi hebká, výborná pro děti i pro své přirozené antiseptické a savé vlastnosti. Lze velmi dobře použít na dětské oblečení, plenky, přikrývky, látkové vložky, atd. Eko-Tex certifikované bambusové vlákno, barvy s nízkou kyselostí.

Je možné si intimky objednat i dle vlastního rozměru a složení materiálu.

Cena za dvouvrstvou bambusovou intimku
60,-
kosik
Cena za intimku dole s fleecem a savým bambusovým jádrem
80,-
kosik

Látková bavlněná intimka

je vhodná pro každodenní použití i v kombinaci s menstruačním kalíškem jako "pojistka". Vložka může mít buď dvě vrstvy - spodní vrstva bavlna, vrchní vrstva bavlněný velur (samet) nebo v kombinaci dole s fleecem – spodní vrstva fleece, savá vrstva jemné, tenké bavlněné froté nebo lněné froté, horní vrstva bavlněný velur.

Cena za dvouvrstvou bavlněnou intimku
50,-
kosik
Cena za bavlněnou intimku dole s fleecem
65,-
kosik
Varianta intimky, cena
70,-
kosik

Vložky

Vložky mají rozměr 22 x 7,5 cm, mohou mít různá složení savého jádra – bavlněné froté, bambus, lněné froté, vrchní vrstvu si také můžete vybrat – bambusový aksamit, bavlněný velur či 100% bambus natur. Vložky se vkládají do držáku vložek.

Cena za vložku horní vrstva bambus, savé jádro len, bavlna
60,-
kosik
Cena za vložku horní i savé jádro bambus
80,-
kosik

Můžete si vybrat křidélkovou vložku dle vlastního rozměru, výběr z nabízených materiálů, může být i dole s jednou vrstvou fleecu –

cena dle výběru materiálu
60,-
-
90,-
kosik

Držák vložek

Držák vložek se používá v kombinaci s látkovými vložkami, zapíná se na 1 patentek. Rozměry jsou délka cca 24 cm, šířka cca 20 cm. Může být buď vlněný ušitý z dvojité vrstvy 100% vlny

Cena
130,-
kosik

Nebo může být fleecový ušitý z dvojité vrstvy fleecu

Cena
50,-
kosik

Aplikace vložky do držáku:

web design Matyáš Kopp